Reakcia na: ivanbuto #233953:
Som to nasilu natiahol. Zase uznaj, opísať, že cestujúci má nastúpiť druhými dverami na 5 riadkov v angličtine tiež nie je úplne ľahké
Lebo mas sice 1 dvere ("door") ale mas tam pri velkej casti vozidiel 2 kridla (preto "doors")
Viko
Plus teda neviem, nedá sa donekonečna rozoberať stabilné linkové vedenie, dlhodobo ohlásenú organizáciu jednej výluky či monotónny vozopark. A ok, uznávam, že mi samému trochu pije krv, keď niečo, čo sa pred týždňom dopodrobna rozpitvalo na dvoch iných miestach, sa ide pitvať znovu... Ale tak keď už ani forma oznamov dorpavného podniku nemôže byť námetom na diskusiu, tak potom neviem, o čom sa vlastne baviť.