Reakcia na: yellowcaptcha #232600:
Nie, povazujem konanie, respektíve nekonanie mesta (podla clanku) od 2004 za otrasne.Mali sa vysporiadať cestne a ferovo s pôvodnými majitelmi. Spekulantov však mam na salame. Ti nech si dalej trpia vecne bremeno na pozemku.
Samozrejme by to mohlo vyzerať oveľa lepšie, ale ak si mám vybrať medzi SADistickými a ŽSR, tak ŽSR vyhrávajú s prehľadom.
yellowcaptcha
Pretože oni chcú iba to čo im bolo stavbou meniarne vzaté – pozemok na pomerne zaujímavom mieste, bez nejakej opachy, prípadne peňažné plnenie, za ktoré by si podobný pozemok (rozumej podobný tomu, ako vyzeral kým na ich pozemkoch postavili meniareň) mohli kúpiť.