Reakcia na: Ike #228807:
Na portal.cp.sk už 901-ku nemôžem nájsť, ale vo Facebook skupine https://www.facebook.com/HainburgSK/ niekto napísal 20. 12. 2018 (štvrtok): "VYBORNA SPRAVA: Licencia na 901 je oficialne predlzena do 11.12.2023!" A aj: "BDB slubil, ze ked dostanu licenciu, obstaraju novy moderny bus. Takiez sme hovorili o malych zmenach trasy, časovania, alebo zapojenia do bratislavskej integrovanej dopravy,... Ale este nas caka vela stretnuti!"
Treba totiz povedat ze obsluha obci (a relacii) bez zeleznice je vo VOR uplne tragicka.
Peon
A ako som tu už informoval ešte pred decembrovými zmenami CP, tak medzi Bratislavou a Viedňou stojí iba v Hainburgu a aj to už iba na jednej zastáve pri Penny markete obojsmerne.
Nie je to tak dávno keď Slovak Lines na tejto trase podliezol ceny 901-ky DPB a do Hainurgu prepravoval cestujúcich za 1,20 € a do Wolfsthalu iba za 0,80 €.