Reakcia na: Sarko #22780:
Pardon, malo byť, že nie štyroma, ale dokonca 5 rôznymi napájacími sústavami...

problem bude asi v tom, ze pani z DPB zaspali dobu a nechapu, ze ked nemaju peniaze na _realne_ zlepsovanie cestovania, mali by zlepsit aspon komfort cez drobne zmeny, akou by bola aj tato...
Ked niet penazi na celu vyzbroj, tak aspon menic, nie?
Sarko
Mapu Bratislavy (5. vydanie) mám, stála ma len 130,-Sk (v Poluse), ale ja som mal na mysli ORTOfotomapu, tá stojí aspoň 10x toľko :-S