Reakcia na: d3k0 #22683:
no neviem, ako by rozbili tu trat, ked v inych mestach trat zatial nerozbili
problem bude asi v tom, ze pani z DPB zaspali dobu a nechapu, ze ked nemaju peniaze na _realne_ zlepsovanie cestovania, mali by zlepsit aspon komfort cez drobne zmeny, akou by bola aj tato...
Ked niet penazi na celu vyzbroj, tak aspon menic, nie?
Sarko
Ňe, bo mi mame drahy, ňe autobany '-)