Reakcia na: 810zssk #225385:
Hmm nie je Erdberg náhodou iba pre (niektoré) linky do / zo zahraničia? A vnútorné priestory pre cestujúcich sa mi tam zdajú byť menšie ako na Náhradnej ASMN. ? A určite to tam nevyzerá reprezentatívne [vonkajšie priestory - nástupištia].
Mike
A tiež, tušim to bolo v DUŠ TEN-T, vypočítali, že stanica Nivy aby sa oplatila, by tam musel byť obrat v rannej špičke x tisíc ľudí - čo vychádzalo tak, že úplne všetci ľudia, čo vystúpia jednak zo všetkých prímestských a diaľkových busov na autobusovej stanici, ale aj z liniek MHD + generovaní peši z okolia, by museli tú stanicu nutne využiť (či už na nástup alebo výstup).