Veľmi trefné príspevky od Pe67 a Ratataja. Na jednej strane je DPB jedno, aký dobytok zamestnáva (aj v tejto diskusii je pár prispievateľov - vodičov, ktorým sú cestujúci na obtiaž), na druhej strane slušných vodičov sa nikto nezostane, pretože na dispečerov aj vedenie je tlak zo strany zriaďovateľa, že cestujúci má vždy pravdu a "nerobte problémy a nejako sa dohodnite". Preto boli u vedenia vždy obľúbení vedúci prevádzok (napr. T-busy donedávna), ktorí na vodičov robili brutálny nátlak a nič nepustili von, takže navonok bola prevádzka vzorová.
anbis
Pred vjazdom do koľajiska budú vodičov varovať reflexné značenia
Starosta podrobne vysvetlil problém, ktorý vzniká v tejto lokalite a spomenul aj zvyšujúci sa počet opakovaní bizarných dopravných nehôd, pri ktorých osobné autá vchádzajú do električkového koľajiska a nedokážu sa odtiaľ dostať späť bez pomoci techniky.
https://www.raca.sk/pred-vjazdom-do-kolajiska-budu-vodicov-varovat-reflexne-znacenia/