Reakcia na: Ike #224764:
Ideme. Anglický autocorrect.

Sam sa do tej situacie dostavam v Bratislave, ked MHD na stanicu nie je dost dobra, ale zaroven sa mi nechce vlacit auto na druhy koniec krajiny (ci uz nasej, alebo susednej :)).
S499.1023
A asi preto železnice (ČD, ŽltoZlo® aj HaméExpress) ponúkajú svojim zákazníkom parkovanie pri staniciach zadarmo, resp. v cene lístka.