Reakcia na: Ike #224750:
Milda -> akakolvek stanica. Ziadne BUS pruhy. Auto je teda vzdy lepsie (ide kedykolvek, vypadky su velmi vynimocne)...
Sam sa do tej situacie dostavam v Bratislave, ked MHD na stanicu nie je dost dobra, ale zaroven sa mi nechce vlacit auto na druhy koniec krajiny (ci uz nasej, alebo susednej :)).
Valec
https://reality.etrend.sk/realitny-biznis/peter-korbacka-kupil-euroveu.html