d3k0>
ked si to sem uz napisal, tak im zajtra budem pilit usi na Olejkarskej, ale uvidme...
ked si to sem uz napisal, tak im zajtra budem pilit usi na Olejkarskej, ale uvidme...
Uz zajtra ich mozno Turbo vybavi.

. Sak on ani netusi,
Bon-Cu
dost draheeeee /sak je to Volvo.../ A Rakusaci
/ci kde to bolo/ si to mozu dovolit, my asi
tazko...
D3K0>>> Ja ta uprimne CHVALIM. Viem co je to
pisat kody... a... nechcelo by sa mi