Reakcia na: MatejBA #219392:
Prepacte, ze som sa odvazila nieco vobec napisat ,uznavam, ze ine mestske casti to maju horsie ako Petrzalka, ale ked sa podpisovala na tuto temu v Petrzalke aj peticia, tak to o niecom hovori.Byvam v Petrzalke, nie inde, a tak sa vyjadrujem s Vasim dovolenim k tomu co sa tyka Petrzalky.
Dakujem
Halandova
Neda sa napisat vsetko , samozrejme kazdy si uz nejaku moznost najde, ale musite uznat, ze dostat sa z mesta je podstatne horsie, ako predtym ked 95 isla do mesta a tzv.zberala ludi aj od Malej sceny, Narodnej galerie a spod mosta SNP a smerovala do Petrzalky.
Vazim si Vas nazor, ale toto je klasicka situacia, ked niekto v reakcii hned zacina vetou - je hrozne,ked sa neodbornici miesaju do veci , ktorym nerozumeju - chapem to tak, ze nielen ja, ale zrejme aj mnohi ini nerozumeju vobec nicomu, Vy ale jednoznacne tomu rozumiete a to hned vsetkemu.
Ak ste si nevsimli, toto je otvorena diskusia, nie je to statotvorny problem.
Ale polepsim sa
Majte sa, cauko