Reakcia na: 810zssk #219399:
Asi rátajú, že nejaký čas zaberie predaj lístkov a reálne príde autobus na Most SNP skôr, ale tie dve minúty na AS to chce veľkú fantáziu alebo šoféra pretekára. ? Možno by bola zaujímavá linka cez diaľnicu, ale tak, že by autobus išiel cez Berg a Kittsee a napojil by sa diaľnicu v Rakúsku. Prednedávnom tu boli tuším snahy o linku z tých končín do Bratislavy.
MatejBA
pokial Vam vadi 1 prestup v ramci cestovania MHD, tak Vas ziadam, aby ste si kupili auto a dali nam pokoj s vasim brekotom o prestupe na vzdialenost 50 metrov. Nie ste prva, nie ste posledna. A hlavne - Petrzalka ma dost spojeni, o ktorych moze taka Karlovka, Devin, Raca, Vajnory, atd snivat, takze na vyber stale mate.
Dakujem.