Reakcia na: Petto #219389:
Z ulíc Hrobákova, Abroseho, či Bradáčova nie. Ale tí pôjdu buď na 83 a prestúpia na el-, alebo na 68, prípadne niečo iné a prestúpia na bus podľa potreby. Ale do spádového územia zastávok Bradáčova patrí napr. aj Rovniankova a tí budú mať na električku bližšie ? Takisto Gessayova.
david1
Prestup je omnoho komfortnejši ako v minulosti na Šafku. Tam nenadvezovala ani jedna linka na električku a naopak.
Vtedy to vyhovovalo možno vám no teraz je omnoho viac ľudí ktorý majú cieľovú dopravu ďalej ako na Šafku a dovezie ich tam električka bez prestupu alebo s jedným prestupom.
Z Čunova cez zastávku Jasovská či Žehrianska je vedená priama linka 90 pred Euroveu. Skúste sa prípadne zamerať na ňu.