no ale aby som nevyzeral ako nejaky kohut, tak HURAAA!
.

Aj taky Ik405 by sa hodil, ale kedze sa DPB zacal orientovat len na SORy, tak boli SORy - sorry 
SORy su dobre, ale ako som uz x-krat pisal - nepaci sa mi pomale otvaranie dveri, piskanie pri brzdeni a manualna prevodovka.

papyr
A mimochodom, vdaka jednej skuske budem mat prazdniny az od 20.9.2001 [zhruba styri dni:-(]...