Este som si spomenul na toto, tiez to svedci o nasej udrzbe>
Asi pred dvoma rokmi mi brat povedal co sa mu stalo ked siel linkou 20 (vtedy este 61, alebo kolko). Proste z Dubravky do DNV. Dosla mu srot KAROSA B732, z prvej alebo druhej kolony. Ako KAROSY dobre pozname, mala totalne hnedu (hrdzavu) strechu, etc, etc... Bolo vecer, tma a prsalo. Na ceste medzi Technickym sklom a DNV to v streche zapraskalo, zhaslo komplet vnutorne osvetlenie a aj vodicovi panel. Jedine co zostalo svietit bolo vonkajsie osvetlenie. Toto si pmatam. No, a ze este cez tu srechu kvapkalo do vnutra vozidla. Vyborne! "Bomba" voz! Urcite je uz zosrotovany ale aj dnes napriek novym Ik415 premavaju este KArosy B732 ktore su na tom rovnako. Dufam ze sa coskoro kupia nove busy, ktore definitivne tieto vraky nahradia. A nech su to riadne busy, ktore vydrzia fungovat bez udrzby! Je mi jedno ci to budu Karosy, Ikarusy alebo nevem co, ale mali by mysielt tak ako ked stavali Ik280 alebo ine typy, aby stacilo olej a vodu. A naftu samozrejme, ale lepsi by bol plyn.
Asi pred dvoma rokmi mi brat povedal co sa mu stalo ked siel linkou 20 (vtedy este 61, alebo kolko). Proste z Dubravky do DNV. Dosla mu srot KAROSA B732, z prvej alebo druhej kolony. Ako KAROSY dobre pozname, mala totalne hnedu (hrdzavu) strechu, etc, etc... Bolo vecer, tma a prsalo. Na ceste medzi Technickym sklom a DNV to v streche zapraskalo, zhaslo komplet vnutorne osvetlenie a aj vodicovi panel. Jedine co zostalo svietit bolo vonkajsie osvetlenie. Toto si pmatam. No, a ze este cez tu srechu kvapkalo do vnutra vozidla. Vyborne! "Bomba" voz! Urcite je uz zosrotovany ale aj dnes napriek novym Ik415 premavaju este KArosy B732 ktore su na tom rovnako. Dufam ze sa coskoro kupia nove busy, ktore definitivne tieto vraky nahradia. A nech su to riadne busy, ktore vydrzia fungovat bez udrzby! Je mi jedno ci to budu Karosy, Ikarusy alebo nevem co, ale mali by mysielt tak ako ked stavali Ik280 alebo ine typy, aby stacilo olej a vodu. A naftu samozrejme, ale lepsi by bol plyn.
Martiner
V tomto smere sa mi najviac paci system na zelezniciach - blizsich stanic hlasia viac. Na hlavnej stanici to vyzera potom asi takto: Osobny vlak 3005 do Bratislava-vinohrady, Bratislava-Raca, Svaty Jur, Pezinok-zastavka, Pezinok, Senkvice, Bahon, Cifer, Trnava, Leopoldov, Piestany, Nove mesto nad Vahom, Trencin, Trencianska Tepla, Puchov, Povazska Bystrica, Bytca a Zilina stoji pri blablabla... Upozornujeme cestujucich, ze blablabla Bratislava-Raca neplati BID a preto su povinny zakupit si cestovny listok.
Totiz.. uvidim na zastavke Zochova autobus cislo 39, ktory podla buse ide na Mlyny cez Trnavske myto. Osobne by som do neho nenastupil a nasiel si taky, co ma nepovlaci po celom centre ale pojde priamo