Reakcia na: Error 0x007 #215173:
Tak ešte raz - problém v troleji, v zberačoch, v uhlíkoch nemôže byť, lebo Error diagnostikoval neprimeranú rýchlosť? Miesto, rýchlosť?
Kazdopadne, plati ze cestujuci je v danom obdobi povinny uhradit plne cestovne.
7ross7
A po kliknutí na odka sa otvorí fotka na imhd.sk. ? ?
Pre masochistov tu je odkaz na ten „článok“: http://bratislava.sme.sk/c/20201812/nova-elektrickova-trat-v-petrzalke-ma-poskodene-zberace-i-kolaj.html?ref=njctse