Reakcia na: J #21451:
Keby sa nieco stalo v KV, tak tu linku jednoducho otocis na Ludovita Stura a mas to ako doteraz.
A je nejaky logicky argument na to, aby sa tie linky precislovali? Podla mna je lepsie ked su odlisene, mne sa tak napriklad lahsie hlada v hlave prestup. Napriklad chcem ist z domu na Kramare. Tym, ze trolejbusy su 2xx, u mna chodia trolejbusy a aj na Kramare chodia trolejbusy, tak automaticky mozem zabudnut na autobusy, a uz len rozmyslam nad jednotlivymi 2xx. Inak by som musel mysliet aj na autobusy, ktore by boli zbytocne
Sice sa to zda blbost, ale je to pravda.
Andy
Re #21436 J:
- Preco by mala 12 chodit na stanicu, ked pri terajsom intervale je tam 1ka prazdna?
- Som skor za obnovenie 12 do Ruzinova, ktora bola dost uzitocna..
Co sa tyka dojazdov, ja by som to riesil tak, ze na tych linkach, kde su vsetky vozidla vybavene digitalnymi transparentmi, by sa to prehodilo na "Vozovna XYZ" bez cisla a bolo by to vyznacene na CP. Na ostatnych linkach to iste, akurat by to na cestaku vyznacene nebolo. To je taky problem?