Pár postrehov k plánovaným zmenám od januára, ktoré tu ešte neboli:
1. Linka 54 má uvedené, že cez víkend nepremáva.
2. Linka 63 má posilnený interval v sedle na 20 min (konečne).
3. Linka 74 má zhoršenú poobednú špičku na 15 min (aspoň bude preklad so 61).
4. Trolejbusy majú uvedené súčasné trasy. Reorganizácia teda nebude?
K linkám 67 a 87 - mení sa tam víkendový interval na 20 min, čo podľa mňa nie je veľmi šťastné riešenie. Na Astronomickej nebude nadväznosť na električky, v Petržalke zasa na 98 a 99. A myslím si, že úsek Astronomická - Šípová nepotrebuje prekladový interval 10 min. Ja osobne by som linku 67 skrátil na úsek Čiližská - Vinohradnícka (celotýždenne, v po-pi aj tak na zvyšnom úseku vozí málo ľudí). Na 87 by som dal cez víkend 15 min interval s tým, že každý druhý spoj by išiel iba úsek Astronomická - Vlčie hrdlo (alebo ak by sa dalo, tak okružne Astronomická - Stavbárska - Komárovská - Priekopnícka - Slovnaftská - Podzáhradná - Astronomická).
1. Linka 54 má uvedené, že cez víkend nepremáva.
2. Linka 63 má posilnený interval v sedle na 20 min (konečne).
3. Linka 74 má zhoršenú poobednú špičku na 15 min (aspoň bude preklad so 61).
4. Trolejbusy majú uvedené súčasné trasy. Reorganizácia teda nebude?
K linkám 67 a 87 - mení sa tam víkendový interval na 20 min, čo podľa mňa nie je veľmi šťastné riešenie. Na Astronomickej nebude nadväznosť na električky, v Petržalke zasa na 98 a 99. A myslím si, že úsek Astronomická - Šípová nepotrebuje prekladový interval 10 min. Ja osobne by som linku 67 skrátil na úsek Čiližská - Vinohradnícka (celotýždenne, v po-pi aj tak na zvyšnom úseku vozí málo ľudí). Na 87 by som dal cez víkend 15 min interval s tým, že každý druhý spoj by išiel iba úsek Astronomická - Vlčie hrdlo (alebo ak by sa dalo, tak okružne Astronomická - Stavbárska - Komárovská - Priekopnícka - Slovnaftská - Podzáhradná - Astronomická).
TomJ
1. Prestup ako na Molecke.
2. Nepreklad.
3. Slabý interval.
To ľudí viac naštve a odláka z MHD než priláka. A keď si zoberieme, že 93+94 majú dokopy interval 2 min, tak si myslím, že pri ceste do mesta okrem tých, ktorí budú vystupovať na Šafku a SNP, väčšina ľudí radšej zvolí bus.