Neodolal som a dnes som si kupil jeden Karnet ?
Postrehy:
- V predajni na Mlynarovicovej mala tetuska velky stres z toho ze Karnet nevie nablokovat. Tahak vytlaceny z pokladne nepomohol. Listok teta predala, poznacila si ze ho nablokuje zajtra.
- Vyrobne cislo listka obsahuje strasne vela nul a konci na 2201. Ocividne som v tejto predajni prvy
Ak to tu bude niekto z IDS citat, pri dotlaci by som urobil drobne zmeny
- pouzil papier s trochu vyssou gramazou
- oddelil jednotlive kupony v mieste zhybu tenkou ciernou ciarou. V pritmi predajne mi nebolo jasne kde listok prehnut aby sa zmestil do penazenky
Ocenujem ze miesta kde sa listok sklada su predrezane pre presnejsie zlozenie ?
Karnet som nekupil preto ze vyhodnejsi, alebo lacnejsi. Obrovsku vyhodu vidim v tom ze na jeden listok moze cestovat viac osob, alebo si vyskladat skoro akykolvek listok. Nemusim nosit zasobu roznych rypov v penazenke. Keby sa dal vyskladat 15 minutovy listok, bolo by to dokonale.
Postrehy:
- V predajni na Mlynarovicovej mala tetuska velky stres z toho ze Karnet nevie nablokovat. Tahak vytlaceny z pokladne nepomohol. Listok teta predala, poznacila si ze ho nablokuje zajtra.
- Vyrobne cislo listka obsahuje strasne vela nul a konci na 2201. Ocividne som v tejto predajni prvy
Ak to tu bude niekto z IDS citat, pri dotlaci by som urobil drobne zmeny
- pouzil papier s trochu vyssou gramazou
- oddelil jednotlive kupony v mieste zhybu tenkou ciernou ciarou. V pritmi predajne mi nebolo jasne kde listok prehnut aby sa zmestil do penazenky
Ocenujem ze miesta kde sa listok sklada su predrezane pre presnejsie zlozenie ?
Karnet som nekupil preto ze vyhodnejsi, alebo lacnejsi. Obrovsku vyhodu vidim v tom ze na jeden listok moze cestovat viac osob, alebo si vyskladat skoro akykolvek listok. Nemusim nosit zasobu roznych rypov v penazenke. Keby sa dal vyskladat 15 minutovy listok, bolo by to dokonale.

dupe
Chapem ze Pazitkova je tam historicky, ale nech mi nikto netvrdi ze by bol problem ju presunut blizsie. Ved od zastavky MHD po prvu krizovatku je skoro 60 metrov, chodnik je tam siroky ako nastupiste elektriciek Farskeho, nevidim problem. Aj oznacniky Pazitkova su len docasne, podla betonovych patiek. Ano, bolo by treba naliat 10 m2 betonu a presunut budu.