Reakcia na: 810zssk #210599:
Díky za odpoveď. Už len posledná: A potom relácia Most pri BA- Ba, trebars hl. stanica, teda keď to stihnem do 59 minút bude koľko políčok? Nie tiež 3 ako hodinový lístok? Podľa toho, čo píšeš by to už malo vychádzať na 4 políčka (ak to má mať logiku).Aj tak som sa v tom dáko zamotal-keďže BA ako celé mesto sú 2 zóny a Most pri Bratislave je jedna navyše, dávalo by mi logiku oraziť 3 zóny a teda 3 políčka...
Asi je Karnet nejak inak počítaný ako klasické zónové cestovanie (škoda, že zatiaľ sa nedá prečítať návod, ktorý je vytlačený na každom papierovom Karnete)

TeBeCe
az tak okamzite to asi nebude ? rano sa tam motali trabusti so svojou karosou, ale to bolo asi tak vsetko.