Wacky>>> #2113
No ja si nespominam ze by niekto /ja/ mal
nieco proti Astre a SORom ,prave naopak, SOR
"povazujem" za stastne riesenie a Astru "by som
vazoval" za stastne riesenie, ak by v BA zacala premavat...
:-)>>>
Dneska ranko 3504-ka /58/ /teda vodic/ smerom na ZST NM predviedla krasne divadielko, ktore vsak
neni vynimocne, pri dopravnej sit. aka kazde
rano vladne na Vajnorskej /krizovatka na Nobelovu/.
Vodic sa ani nepokusal prejst do
praveho pruhu, kde je zastavka /sak kde inde :-)/.
Ale on si ju spravil v lavom pruhu :-!. Ludia co
vystupovali si urobili zopar mysiciek medzi auami.
Tie na stastie stali, ak by sa pravy prud hybal, az vtedy by s bolo poraidne na co pozerat. Co je ale
fakt, ze prechadzat z pruhu do pruhu je v tychto miestach a v tomto case niekedy uplne nemozne!!!
No ja si nespominam ze by niekto /ja/ mal
nieco proti Astre a SORom ,prave naopak, SOR
"povazujem" za stastne riesenie a Astru "by som
vazoval" za stastne riesenie, ak by v BA zacala premavat...
:-)>>>
Dneska ranko 3504-ka /58/ /teda vodic/ smerom na ZST NM predviedla krasne divadielko, ktore vsak
neni vynimocne, pri dopravnej sit. aka kazde
rano vladne na Vajnorskej /krizovatka na Nobelovu/.
Vodic sa ani nepokusal prejst do
praveho pruhu, kde je zastavka /sak kde inde :-)/.
Ale on si ju spravil v lavom pruhu :-!. Ludia co
vystupovali si urobili zopar mysiciek medzi auami.
Tie na stastie stali, ak by sa pravy prud hybal, az vtedy by s bolo poraidne na co pozerat. Co je ale
fakt, ze prechadzat z pruhu do pruhu je v tychto miestach a v tomto case niekedy uplne nemozne!!!
280ky sice tiez vyzeraju hrozne, ale zda sa mi, ze na svoj vek su v lepsom stave. Cele to zaklincovavaju vozy typu 1101, ktore len natru a tvaria sa, ze to bude ako po generalnej rekonstrukcii (no, tusim 1101 je prave v celkom dobrom stave). Poznamocka: toto sa tyka len karos B73x, klbate su, zda sa mi, o nieco na tom lepsie.
Turbo
No, mam pofotenu 3184! Super fotky z linky 43, teste sa.
COLOR, mal si dojst. D3k0 ti poslal SMS, ja nemam kredit.
Inac ak sa chcete v nej odviezt, tak chodte coskoro, lebo diferak jej uz tak huci, ze sa zachvilu rozsype, dalej z nej odpadavaju niektore nity, zacina jej tiect prevodovka, proste KAROSA, ako ju pozname.
Si, co na to hore napisane vravis???
Marin>
V Blave 941 nemame, takze kde som porovnaval tie Ikarusy tak som myslel so 741 a nie 941 (preklep).