Reakcia na: MatejBA #210392:
Hlavne na navyseni ceny pre MINIMUM cestujucich (t.j. tych co maju jednorazovy listok a cestuju 31-60 minut) o 30 centov po STYROCH rokoch nie je nic zle.
Asi najväčšia perlička je zaradenie ŽSR medzi dopravcov.
mark178
ide o odchod z posledej zastáky bez kolón takže ak si dáme že zastávku svätoplukova odchod 7:30 odišla 70ka, ale pri ASMN je kolóna tak napíše príchod 7:31, nezohľadnuje kolóny, berie to podľa GPS a berie sa odchod z poslednej zastávky..