Reakcia na: mark178 #209675:
To buď ešte rád, ak si sa zobudil niekde po trase s možnosťou vystúpiť vo svojej destinácií.
Už bolo aj také, že "spoločensky unaveného" chalaňa nechal vodič v nočáku driemkať až do rána bieleho, pričom až pri vstupe do podniku požiadal sbskára na bráne, nech mladého vyhodí
A mladí bol tak trocha nesvoj, keďže sa jednalo o linku N33 a cestoval pôvodne z mesta niekde na dlháče a zobudil sa pred VJD. ?
ja som nebol opitý iba unavený riadne...
mrkvakj
Myslim ze som kvapol nato preco si ludia myslia ze toto je stranka DPB.
Vela ludi ma zakomplexovane ze nas dp je Dopravni Podnik Mesta Bratislava, teda davaju dpmb.sk, ALE dpmb.sk vas hodi sem na imhd.sk, a ked tu vidia diskusne forum, tak necitaju podmienky,ale pisu?