A čo sms lístok,ked si ho kupuješ s 2min.predstihom ,aby si mal cestovný doklad, a spoj ti nepríde a vynechá ?Pekne si počkáš aj 20min ... a stojíš? Dá sa toto niekde reklamovať? Asi nikde,lebo ako sa to mne stalo,na info linke DP mi pekne povedala,že áno oni sa omluvaju,ale lístok má 70min,takže ešte mám v čase rezervu ....
Valec
Taktiež by bolo možné skrátiť L90 na úsek AVŠ - Čunovo, a obe ich obslúžiť jedným vozidlom.
Nemyslím si, že tých pár ľudí by sa nezmestilo do kĺbovej L91. A úsek Jasovská - Nové SND som nikdy nejak využitý nevidel (ale možno som len nemal šťastie).