TeBeCe: Ale no nacionalizmus tu nemá čo robiť.
Veď predsa keď nie sú kompatibilný s BUSE tak prečo by sme ich mali kupovať. Naši nevedia rozbehať ani len hlásiče od inej firmy. A BUSE im musí dať zdrojové kódy aby to mohli naprogramovať tak, aby to sedelo. Ak by ich neposkytlo, hrozí jej sankcia od protimonopolného úradu.
Aj je to vidieť ako vyzerá reko v Zlineri a ako v Starku. Veď tie posledné boli už aj v UD lepšie robené ako v Starku. Nie je všetko zlato čo sa bliští, alebo nie sme taký bohytý aby sme lacné veci kupovali. (To len tak keď si videl film Saturnin)
Inak dnes som sa viezol 4831 a tam si vodiči vytepovali sedačky a tie nie sú mastné !!!! Takže ešte stále nie je neskoro aby to vyzeralo normálne. Len treba chcieť.
Veď predsa keď nie sú kompatibilný s BUSE tak prečo by sme ich mali kupovať. Naši nevedia rozbehať ani len hlásiče od inej firmy. A BUSE im musí dať zdrojové kódy aby to mohli naprogramovať tak, aby to sedelo. Ak by ich neposkytlo, hrozí jej sankcia od protimonopolného úradu.
Aj je to vidieť ako vyzerá reko v Zlineri a ako v Starku. Veď tie posledné boli už aj v UD lepšie robené ako v Starku. Nie je všetko zlato čo sa bliští, alebo nie sme taký bohytý aby sme lacné veci kupovali. (To len tak keď si videl film Saturnin)
Inak dnes som sa viezol 4831 a tam si vodiči vytepovali sedačky a tie nie sú mastné !!!! Takže ešte stále nie je neskoro aby to vyzeralo normálne. Len treba chcieť.
). Podla mna je EMtest firma, co sa vyborne hodi pre (C)SADky - je lacny, integruje vsetko mozno a relativne to aj funguje. Ale pre MHD... Nuz neviem neviem
J
S terčíkmi je zbytočná starosť. Nastavovať tam nejaké čistenie atď. A keď sa to raz zasekne, konec filma. LEDka je veľmi dobre viditeľná.
Taktiež BUSE má výhodu vnútorného teplomeru.
Raz keď EMTest bude na úrovni môže sa začať kupovať od nich, no nech s nimi najprv experimentuje Žilina, či BB.
galiyosha: Ja som chcel ten TG ale pre blízkosť našich domov, by som si to radšej požičal. A tiež sa mi nechce tráviť mladosť pri nete kým by som to stiahol.