Reakcia na: TeBeCe #20324:
No ktovie... BUSE maju spolahlivo overenu kvalitu, a vidno, ze kombinacia lediek a tercikov je najlepsia. Ziadna led tabula sa im nevyrovna. A hlavne nechapem, preco musia byt tie ledk oranzove. Zelene vyzeraju ovela lepsie.
Tiež som mal pocit, že tie transparenty preblikávajú (čo bežne u LEDiek nemám) -- že sa tým šetrí energia a životnosť, ma nenapadlo.
TeBeCe
SOR tam vystavuje toho svojho kvazi nizkopodlazneho hada BN 12, ktory bol vyvinuty v spolupraci s DPB
Slovbus tam vystavuje len jedno mestske nizkopodlazne Volvo 7000, ktore asi budu vyrabat.
Karosa tam ma len Axer a Iliade, Mercedes vystavuje dialkove busy a jedno medzimestske Conecto, MAN jeden dialkovy a jeden medzimestsky bus, uz neviem kto vystavuje jednu plynovu B931 (z Mostu) a to je z busov asi tak vsetko co tam je.
ak sa mi bude chcet, hodim na net nejaky obrazok