Vonku 20 stupňov, v Mercedesoch okná pozamykané, klíma vypnutá, príjemný nedýchateľný vzduch odhadom 27 stupňov ?
To robí tým vodičom taký problém ráno keď preberá vozidlo okná odomknúť?
To robí tým vodičom taký problém ráno keď preberá vozidlo okná odomknúť?
Peon
Momentálne je to možné zažiť na linke 901 a v Slovak Lines / Postbus v smere do Hainburgu. V smere do Bratislavy je obchádzka o trochu dlhšia - to sa ide aj cez okraj zastavanej časti obce Berg. Oboje platí aj pre individuálnu automobilovú dopravu.
A tá asfaltka (v smere do Hainburgu na hranici doľava) je pomerne úzka, ale vodiči autobusov to zvládajú. Akurát, že som tam nezažil oprotiidúci autobus alebo kamión. To by určite musel jeden zastaviť a zísť kúsok nabok.