dnes to vyzerá tak, že idelo skazy alá prestupný uzol blumentál je dokonaný, priechod pre chodcov definitívne zahradený... okolo 14:30 bolo len červené zábradlie v asfalte zaborené, o hodinku neskôr už aj biele kúsky boli pripojené 


ď
Valec
http://www.bmhd.cz/evidence-dpmb/vozp-vys.php
Teda ten, čo majú napr. Ik 4x5. Stačilo to hodiť do Googlu ?