Vidim spravne ze aj 29T aj 30T budu takmer 100% nizkopodlazne ? na nakresoch interieru vidim "len" 16 sedadiel ( z 52 alebo 69 ) ktore su na schodiku - t.j. nad strednym podvozkami. Pri 29T vyzera koniec elektricky so sikmymi sedadlami tiez NP.
a predsa sa ťa chcem ešte niečo spýtať prídu tie škody alebo nejaký bombardier
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
t6a5iii
https://www.youtube.com/watch?v=lB0m467eiA4
Ak sa da, mohli by displejovat doplnkove informacie o vylukach, etc etc
http://imhd.sk/ba/galeria-media/Vyhladavanie.html?&ghg=&ghv=292#83214-7733-7734-praje-Stastny-novy-rok
Na tiejto fotke to scrolluje medzi cielom a zelanim stastneho noveho roka, alebo je to zelanie samostatny "ciel" co vodic nahodil pre fotku?
Dik.