Zdravim, chcem sa spytat, myslite si, ze tie nove trolejbusy budu zaradene do premavky aspon do konca augusta? Isiel som totiz okolo vozovne a videl som ich ako tam smutne parkuju a nic sa s nimi nedeje...
este predtym mu kupit o 2 cisla sirsie rifle , lebo to nie je pekny pohlad na nho ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Gryzly65
Ktorý vtipálek sa zase baví? Myslel som si, že server imhd má svoju serióznosť, obzvlášť bratislavská sekcia. ?