Reakcia na: nooopyn #199607:
Naco ma vlastne ta jednosmerna elektricka zberac nad 2. clankom? Je to tam rovno napojene na pohon alebo preco? Lebo to velmi nepekne vyzera. Takisto aj pri obojsmernej by bolo krajsie ak by bol zberac nad strednym clankom...

by to mohlo byť som sa nad týmto cez týždeňzamýšlal, keď som čakal na 139
MatejBA
• TT Mlynská dolina - Karlova Ves, ako prepojenie systému trolejbusových tratí
s možnosťou priameho prepojenia mesta s Kramármi a Karlovou Vsou s napojením na
súčasnú samostatnú trať Molecova – Kuklovská (nahradenie autobusovej linky 32
trolejbusmi). Uvedené riešenie zabezpečí dopravu s trolejbusmi bez pomocného
dieselového pohonu na linke 33. Podľa realizácie predstaničného priestoru (námestie
F. Liszta), riešiť aj možnosť odbočenia na Hlavnú stanicu v smere od Pražskej ulice.
Zeby konecne?