Reakcia na: Valec #199546:
Nadherna vizualizacia! Vsade cisto, vpravo zmizli vsetky parkujuce auta a vznikla tam dvojprudovka smerom na Palisady, nikde ziaden bill- ci big-board, a navyse ten krasne zeleny les, kde mozu vlky cihat na svoju korist
Ike
Neviem prečo, ale ak tento pán získa post primátora, po jeho 4 ročnom funkčnom období sa bude môcť premenovať na Srovnala ?