Reakcia na: Valec #199546:
Nadherna vizualizacia! Vsade cisto, vpravo zmizli vsetky parkujuce auta a vznikla tam dvojprudovka smerom na Palisady, nikde ziaden bill- ci big-board, a navyse ten krasne zeleny les, kde mozu vlky cihat na svoju korist
Valec
http://reality.etrend.sk/komercne-nehnutelnosti/cresco-chce-stavat-na-staromestskej-kancelarie.html
BTW, k tomu článku dávam do súvislosti ešte tieto dva:
http://magazin.reality.sme.sk/c/7200719/developeri-viac-ako-inokedy-zvazuju-ci-stavat-kancelarie.html
a
http://reality.etrend.sk/byvanie/z-modrej-gule-v-centre-bratislavy-budu-startovacie-byty.html