Reakcia na: 810zssk #197372:
Dnes doobeda tam nerobil nikto nič.
napríklad práve spomínanú dúbravku
ale bol by to celkom fájn 6 odľahčí 5, 9/4 v úseku karlovka-trnavské mýto
ale predsa len 2-2-2-2 je fájn alebo 3-1-2-2
to je tiež dobré riešenie
810zssk
Problem s variantom obojsmerne cez Novy most k Eurovei je skor jeho nezmyselnost a tiez vyrazny narast vozokm.