Reakcia na: Trolley #197300:
Ja stale tvrdim, ze sucasne LV v Petrzalke nie je pre elinu idealne, ale ak nemame ludi donutit robit o dva prestupy viac (bus-elina a elina-ina elina/bus), tak sa asi musime zmierit s tym, ze L1 budu pouzivat hlavne cestujuci na stanicu, a ti ostatni len pomenej?
david1
Keby aspoň tieto dve v Dúbravke prehodili. Najskôr L5 a za ňou L4.Kto cestuje smer Obchodná -Kapucínska volí rýchlejšiu L83. Potom tu čítaš na fóre ,že na L5 netreba súpravy a Račania sa môžu len diviť ...