Ozaj, uvažuje sa v IDS BK aj so zapojením rýchlikov? Tu by to síce bolo využiteľné len v úseku Hlavná stanica - Vinohrady, ale aj to by mohlo niekomu prísť vhod. A ak by sa náhodou v budúcnosti zaviedlo zastavovanie (niektorých?) rýchlikov v Pezinku a Senci, niektorí cestujúci by to určite privítali.
V Malackách kedysi zastavovali EC či do Česka pre niekoľkými rokmi premávali aj rýchliky?
V Malackách kedysi zastavovali EC či do Česka pre niekoľkými rokmi premávali aj rýchliky?
nehovoriac o spojení s JeTi-m...
... sranda celkom keď sa an to pozrieš
RT6
http://www.tvba.sk/home/dopravne-obmedzenia-v-centre-sa-presuvaju/
(cas cca 2:35)