Zopár nových info:
Na 21 jazdil nejaký I415 z druhej kolóny
Na 43/38 sa menia vozidlá z prvých troch kolón
Konečne nepremáva na 212 žiadna 14Tr
Odkedy premávajú cez pracovné dni na linke 37 B741?
V tr 6627 - 6630 tak stíšili názvy zastáviek, takže počuť len tie gongy.
P.S. Diki d3k0
Pokúsim sa niečo vytvoriť, ale teraz je čas opravovačiek (ešte som na Strednej Škole ...
)
Na 21 jazdil nejaký I415 z druhej kolóny
Na 43/38 sa menia vozidlá z prvých troch kolón
Konečne nepremáva na 212 žiadna 14Tr
Odkedy premávajú cez pracovné dni na linke 37 B741?
V tr 6627 - 6630 tak stíšili názvy zastáviek, takže počuť len tie gongy.
P.S. Diki d3k0
Pokúsim sa niečo vytvoriť, ale teraz je čas opravovačiek (ešte som na Strednej Škole ...
)
je to uplne hrozne.. vobec sa tam nevyvetra tak fajne ako volakedy
tulenique
Co sa dnes okolo 18.00 stalo na Vajnorskej pri Policii s elektrickami? Isiel som tade autom, takze som to nemal cas poriadne skumat, ale bolo tam asi 4-7 elektriciek v kazdom smere a vozidlo Dopravne Nehody. Ked som sa o desat minut vracal spat, tak prave sa pohynali posledne eliny a tak bolo po zapche? Co sa tam stalo?