Reakcia na: 810zssk #190072:
Ano spominam si. Napriklad ked si isiel L4 na Zlate Piesky, tak ti zahlasilo, ze nasleduje zastavka "Trnavske myto, moznost prestupit do centra na električky linky 4 alebo 14"...lebo ked ides von z centra tak potrebujes takuto informaciu
Vladimír
Hlásič by mal podať najdôležitejšie informácie, a to krátko a výstižne. Ak chce DP komplexné informovať cestujúcich, odporúčam zakúpiť LCD-čka do vozidiel a skutočne využiť ich potenciál (nie tak, ako dnes v K2S).