Inak zoznam rozbitých zastávok narastá. Pri OD Slimák musí L50 smerom na Polus obchádzať výtlk v protismere ? To, čo sa deje v tomto meste s cestami a zastávkami tu snáď ešte nebolo. Mám pocit, že všetko sa tu akosi rozpadá a to doslova. Vozový park DPB, cesty, BID ... Som zvedavý, že čo nám tu zanechá Ftáčnik a spol.. Mám taký neblahý pocit, že od primátora k primátorovi ide toto mesto viac do sračiek (pardon, slušnejšie slovo som nenašiel, slovo problémy je nepostačujúce).
AAA
1. stlačí tlačítko pre "zastávka na znamenie", vodič zastane. Cestujúci nestlačí dopyt, vodič čaká a sám dvere neotvorí a cestujúci len nechápavo stojí pri dverách, kým mu niekto nestlačí dopyt,
2. cestujúci stlačí dopyt a nie aj tlačítko "zastávka na znamenie" a tak sa prevezie, kam nechcel, lebo vodič nemusí zastaviť.
Ďalší problém je, že vodiči niekedy aj keď meškajú zastavia na zastávke na znamenie, hoci nikto nechce vystúpiť ani nastúpiť.