Reakcia na: ophis #187668:
Dunčík, ja chápem, že máš obrovský komplex z toho, že tvoji rodičia sa nestali riaditeľmi ŽSR a ZSSK ) hoci na nich súčasne nadávaš), ale nechcel by si už s tými tvojimi osobnými sračkami ísť do riti?

Ďakujem
810zssk
Marianka má na konečnej zastávke nový automat na lístky MHD
Upozornenie z Dopravného podniku mesta Bratislavy - automat bude slúžiť len vtedy, pokiaľ si ho nedáme zničiť. Prosíme občanov o obozretnosť.