EMTrest sa opat raz cini ? ? ?
http://www.slovaklines.sk/aktuality/upozornenie-softwarova-chyba-v-smere-zahorie.html
koco: No zrejme sa stala nejaka MU... sneh to asi nebude.
http://www.slovaklines.sk/aktuality/upozornenie-softwarova-chyba-v-smere-zahorie.html
koco: No zrejme sa stala nejaka MU... sneh to asi nebude.
Ike
Nezabudni, že okresy boli robené na politickú objednávku a vo veľa prípadoch nezohľadňujú okrem snahe poskytnúť kamarátom teplé miestečka nič.
Ja som bývam v BA a tiež nemám priamu linku do menovaných inštitúcií.