Reakcia na: fanatikmhd #186000:
Tebe by zrejme vyhovovala asi tarifa z MHD Tábor, tam majú aj CL na 4 minúty.Rozdelenie mesta na viac zón majú v Ostrave a 1 zónových PCL sa predáva minimum, väčšina je trojzónových ktoré sú oproti celosieťovým lacnejšie o celých 20 Kč.
Andreas.Papak
Btw, tie 3 miesta na nábreží kde to električkami najviac trhá sa neplánujú nejako opraviť?
Keď už je reč o elinách, kabína vodiča na druhom vozni by nemala byť zamknutá? Dnes som šiel v jednej súprave (radšej nebudem menovať) kde som ju nechtiac pokojne otvoril...