Poloha tejto zastávky má aký zmysel? Vraj výstupište a nástupište zároveň, ale nie je to priebežná konečná a neviem či až tam berie vodič cestujúcich. http://sk.fotoalbum.eu/Peon/a91107/00000041
A tento cesťák robil ktorý šotouš? Priznajte sa. ? Mne sa páči, je to prehľadné. Len neviem prečo je nalepený neprakticky nie zhora nadol, ale zboku (treba si hlavu natočiť). http://sk.fotoalbum.eu/Peon/a91107/00000040
A tento cesťák robil ktorý šotouš? Priznajte sa. ? Mne sa páči, je to prehľadné. Len neviem prečo je nalepený neprakticky nie zhora nadol, ale zboku (treba si hlavu natočiť). http://sk.fotoalbum.eu/Peon/a91107/00000040
Andreas.Papak
Všímam si už dlhšie, že na Soroch chýbajú kladivnká... A tie držadlá čo sa posúvajú po tyčiach ich začítajú celkom slušne zdrsňovať, šmirgľovať, zanedlho budú bez farby... a nebolo by zlé dať cestujúcim informáciu, že tam kde je žlté linoleum by nemali stáť... a nieže poloprázdny bus a oni sa postavia rovno tam...