Reakcia na: 810zssk #185685:
38cka nepremava uz nejaky ten piatok... ?
Ja viem aka je zakonna lehota, to neznamena ze dopravca nema povolene ich zverejnit skor (pri drahovej doprave je ta lehota smiesne kratka, to este neznamena ze je v poriadku ak DPB zverejnuje nove CP tesne pred zmenou).
Ja co si pamatam tak odjakziva boli smiesne nizke.
810zssk