Reakcia na: 810zssk #185693:
nuž veru neuškodila... bol to jeden z variantov, ale za každú cenu to chceli ťahať cez zastávky Pod násypom/Lediny a cintorín.... čiže varianta bola Vrančovičova/cintorín - Zlatohorská - Borinská (tu zástavka) - Lediny ... škoda
810zssk
Kazdopadne, ta Patronka je imho vyslovene hlupost. Ale ak by sa neskor pridala do trasy tak je to dobry zaklad pre to aby sa mohla realizovat reforma dopravy v Lamaci/Zahorskej(/Marianke), kedze by odpadla potreba zachadzania 38 na Segnare.