Teraz taká technická otázka, aj vy sa musíte pri pridávaní každého príspevku prihlasovať? Lebo hore na stránke je že prihlásenie, ale tam to nefunguje.. Alebo je chyba u mňa? Ďak.
Máš nejakú mapu tej oblasti z +/- 1950s? Lebo vtedy išla trať Petržalka-Jarovce podstatne severnejšie ako dnes. A Jarovce boli vlastne mimo Jaroviec...
Už chápem prečo potrebujeme SORky so 4 resp. 5 dverami ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
810zssk
Vedel by niekto prosim na mape vyznacit kde sa nachadzali zastavky Cunovo a Jarovce? ?