Reakcia na: luky133 #185160:
Ak sa zaregistruješ na www.dropbox.com alebo inej podobnej službe, tak po uploadnutí súboru získaš link na jeho zdieľanie/download. Fotka sa tuším hneď zobrazí, video do 15 minút sa dá prehrať podobne ako na Youtube - tiež si ich záujemca môže stiahnuť.
nechapem naco tam stavali budu
810zssk
Tie zachadzky na Lopenicku ma zaujali... to robilo jazdy cez prestavky 51ky, ci 48ky ci co tam vtedy jazdilo?