Tak nakoľko je viac menej známe kto vyhrá tak som pomaly začal pripravovať aj nákres. ? Ale fakt je len orientačný nakoľko nikto nevie kde bude umiestnená klimatizačná jednotka a pod. keďže SOR trolejbus s klimatizáciou som ešte nevidel. ? A možno (čiastočne aj dúfam) som ho začal robiť zbytočne. ? http://i-bratislava.sk/subory/30tr.png
Petto
"SOR je prave take vozidlo, ake sa do bratislavskych podmienok hodi" - mam na mysli NB18 verzie
Už len motorova veza ti "enormne" zvysi kapacitu vozidla (to mas + 3 sedadla len) . Este mi povedz ze 31 Tr pojme viac cestujucich ako 15 Tr (papierovo prijmu oba typy 150 ludi, ale realne ? )