Reakcia na: Petto #185102:
Ale tak zase je tam aj elektronická aukcia tak aspoň v tej cene môže vyhrať niekto iný, ale to by musel dať sakra dobrú cenu aby prevážil istú konkurekciu. ?
Boli by aj ďaľší?
. Tak veľa štastia Bratislava.
Andreas.Papak
Inak dnes ráno fakt inteligentná vodička električky (v zácviku)