Reakcia na: luky133 #185104:
Ked kriterium dvere ti urobi viac ako 20 bodov ( solo s 4 dverami a klbak s 5 dverami ) a pohotovostna hmostnost vozidla ti urobi dalsich 20 bodov ( solo musi mat do 11 ton a klb do 17 ton ). Este chces polemizovat, ci ideme radsej konat a pisat na UVO ? ?
Boli by aj ďaľší?
. Tak veľa štastia Bratislava.
Joyki
Stavebné práce popritom pri žst Senec napredujú, a včera už boli osadené aj obrubníky. Výstupiská budú pred staničnou budovou pre 3-4 autobusy, 3 nástupiská taktiež sú vytvorené na druhej strane cesty. Od budúceho týždna do 21. novembra však nebudú zachádzať autobusy sem, a jedna náhradná zastávka bude vytvorená pre výstup a nástup v areáli jazier pod stanicou. Budú totiž už dláždiť povrch stojísk, aj cestnú komunikáciu v predstaničnom priestore.
http://www.senec.sk/index.php?doc_id=1722